תערוכת EMO  - ספטמבר 2017

 

לקוחות נכבדים, הרינו מתכבדים להזמינכם להשתתף בתערוכה הבינלאומית EMO 2017 - התערוכה המובילה בתחום מכונות לעיבוד המתכת אשר תתקיים בין התאריכים 18-23 לספטמבר 2017 בעיר האנובר בגרמניה.

 

תערוכת EMO-2017 הינה תערוכה בינלאומית הנערכת אחת לשנתיים בתחום מכונות וציוד לתעשיית עיבוד המתכת. גם השנה נציגי חברת אלבה יהיו נוכחים באירוע, שמהווה הכנס הגדול ביותר בעולם למכונות עיבוד מתכת. אל הכנס מגיעים היצרנים המובילים בתחום כמו גם אנשי תעשייה העושים שימוש במכונות עיבוד המתכת, המגיעים מכל רחבי העולם. נציגי אלבה יהיו נוכחים בביתני התערוכה לשירותכם, על מנת לענות על שאלות, להדגים, להסביר ולהציג את כל הטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום.

 

התערוכה מציגה את הטכנולוגיות החדשות ביותר בתחום כדוגמת פתרונות תוכנה וניתוח דאטה, חיזוי וניטור תחזוקה PdM, IOT, הדפסות 3D והגנה על מערכות. אל התערוכה צפויים להגיע כ-2100 מציגים אל 17 אולמות תצוגה מרשימים, וקרוב ל-150 אלף איש.

 

מעבר לטכנולוגיות החדשניות שיוצגו בתערוכה, יוצגו בתערוכה כל הכלים והפתרונות שקיימים היום בתחום עיבוד המתכת: מכונות וציוד לחיתוך, עיבוד שבבי וליטוש, לוחות מתכת וכבלים, מכונות לעיבוד תרמי, אלקטרו-מכאני ועוד, CIM ומרכיבים לאוטומציה בתעשיית המתכת, CAD/CAM, מערכות הרכבה, רובוטים תעשייתיים, תהליכי ייצור ואחסון, מכשירי עיבוד ומדידה מדויקים, ומכשירי יהלום, ציוד ריתוך, חיתוך, הקשייה וחימום וגם אביזרי עזר לתעשיית המתכת: מכניים, הידראוליים, חשמליים ואלקטרוניים.

 

בתערוכה השנה ישתתפו יצרנים מהשורה הראשונה אותם אנו מייצגים באלבה: Okuma, Doosan, Matsuura, Miyano, Citizen 
ו-C.B. Ferrari.

 

מידע שימושי בנוגע לתערוכה, דרכי הגעה, סידורי לינה ניתן למצוא באתר התערוכה.

 

לתשומת לבכם:

על מנת שנוכל להקדיש לכם את מלוא תשומת הלב –חשוב מאד לתאם אתנו מראש מועד רצוי לביקור אצל היצרנים. אנא תאמו זאת, מוקדם ככל האפשר, עם אנשי המכירות.

נשמח לראותכם!

 

הישארו מעודכנים על חדשות מהתערוכה בעמוד הפייסבוק שלנו! תמונות שצולמו על ידי נציגי חברת אלבה פתרונות טכנולוגים מתקדמים בע"מ יועלו בהמשך.