מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייה
סגירה
  • הצהרת נגישות

מכונות מבית Starrag

קבוצת Starrag השוויצרית היא מהחברות המובילות בעולם בתחום מכונות CNC בעלי דיוק גבוה, בדגש על חלקי תעופה וייצור להבים למנועי מטוס. הלקוחות העיקריים של החברה הם חברות בינלאומיות ממגזרים כמו תעופה וחלל, אנרגיה, תעשייה, מיקרומכניקה ותחבורה. בנוסף לכך, קבוצת Starrag מספקת טכנולוגיה משולבת ושירותי תחזוקה המשפרים את פרודוקטיביות ואיכות המוצרים של הלקוחות.

החזון
להיות יצרנית מובילה של פתרונות מלאים בפרודוקטיביות גבוהה כשהיא שמה דגש על חדשנות, איכות, נוכחות גלובלית ומיומנות בשירות לקוחות המבטיחים ללקוחות החברה יתרון עקבי בתפוקה.

המשימה
שימוש בידע הכלל-קבוצתי של החברה, בחדשנות שלה ובהובלת השוק כדי לפתח טכנולוגיות מכוונות עתיד בר-קיימא ומכונות ייצור אמינות ועמידות לאורך זמן.
החברה מציעה פתרונות מלאים ללקוחותיה. תפיסות שירות הלקוחות הייחודיות והרשת הגלובלית שלה מאפשרות ללקוחות החברה להשיג את הפרודוקטיביות הגבוהה ביותר לאורך כל מחזור החיים של הכלים שלה.
הזדהות אישית עם החברה, מחויבות מעל הממוצע והכשרה קבועה של עובדיה מבטיחים את תביעתה האיכותית בכל התחומים. תהליכים יעילים מבטיחים עמדת עלות משתלמת.
הערכים שלה מבטיחים יציבות פיננסית בת קיימא כתנאי מוקדם להצלחה ארוכת טווח.

חברת  אלבה היא המייבאת והמשווקת הבלעדית של של מכונות החברה, כולל TURN-KEY מלא ושירות מקצועי של טכנאי אלבה.
ההסכם מבטיח גישה לטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום כלי המכונות, וכך הוא יכול לשפר את יעילות ואיכות הייצור בענפים רבים בישראל. ובכך, להעניק חברות ישראליות יוכלולזכות ביתרון תחרותי גלובלי.

לפרטי כל הזרועות הרובוטיות באתר החברה - לחצו כאן

 

צפו בסרטון:

לאתר החברה ופרטי מכונות החברה - לחצו כאן